Słodka Pracownia
Dodane przez Maciek dnia
Słodka Pracownia
Cukiernia artystyczna

ul. Piotrkowska 115
tel. 698-407-957
slodkapracownia.pl

https://www.facebook.com/SlodkaPracownia kontakt@slodkapracownia.pl

Rozszerzona zawartość newsaSłodka Pracownia

Jesteśmy cukiernią artystyczną. Specjalizujemy się w tworzeniu personalizowanych wypieków zdobionych masą cukrową.

Oferujemy Państwu:

Torty w stylu angielskim - realizujemy zamówienia indywidualne. To Państwo decydujecie o wyborze smaku i rodzaju dekoracji tortu, realizujemy inspiracje zaczerpnięte z magazynów czy internetu. Tort z motywem Wieży Eiffela, czy w kształcie gramofonu? To zadanie dla nas!

Torty z babeczek - torty złożone z dekorowanych babeczek, ułożonych na piętrowej paterze. Dekoracja i smaki dobierane są indywidualnie na życzenie klienta

Babeczki winietki - winietka z nazwiskiem gościa wbita w babeczkę pasującą kolorystycznie do wystroju sali czy koloru przewodniego przyjęcia to sposób na niebanalne usadzenie gości.

Podziękowania dla gości - wykonujemy personalizowane ciasteczka, makaroniki, czy babeczki w pojedynczych opakowaniach z winietką z tekstem podziękowania. Takie małe łakocie sprawdzają się idealnie jako słodki upominek w podziękowaniu za przybycie.

Słodki stół / candy bar - Specjalnie na Państwa stworzymy cały słodki stół. Do każdej realizacji podchodzimy w sposób indywidualny, tworzymy realizacje zarówno jedynie z naszych wypieków, jak i realizacje łączone z wypieków naszych oraz powierzonych nam przez Państwa bądź salę weselną. Na życzenie dekorujemy stół, wykonujemy banery, winiety potraw, dekoracje w ramkach itp.

Chcemy zaznaczyć, że wszystkie nasze wypieki tworzymy jedynie z naturalnych składników, bez użycia mieszanek, słodzików czy konserwantów.

Wszystkie nasze wypieki dowozimy na salę oraz zajmujemy się ich aranżacją.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć na Facebooku.


KPracownia
Cukiernia artystyczna

ul. Piotrkowska 115
tel. 698-407-957

slodkapracownia.pl

https://www.facebook.com/SlodkaPracownia

 kontakt@slodkapracownia.pl
<< wstecz