Zespół Muzyczny Impress
Dodane przez AdamK dnia
Zespół Muzyczny Impress

tel: 722 316 497
www.impressband.pl
mail: pyru7@o2.pl

Rozszerzona zawartość newsa
 
Jesteśmy zespołem z woj. łódzkiego, ale gramy w całej Polsce. Zespół składa się z 5 osób, większość z nas posiada wykształcenie muzyczne.

Skład:

Feliks - gitara basowa / kontrabas / śpiew / prowadzenie
Piotr - gitara akustyczna, solowa / akordeon / śpiew
Karina - śpiew / trąbka
Paweł - perkusja akustyczna / śpiew
Adam - instrumenty klawiszowe / akordeon

Skład został złożony z muzyków grających w różnych zespołach, mających wieloletnią praktykę muzyczną. Nasze wykształcenie i zdobyte doświadczenie pozwala nam zagrać muzykę z każdego gatunku, posiadamy niezwykle bogaty repertuar zawierający utwory polskie(dance, disco polo, pop, rock, biesiadę), oraz utwory zagraniczne. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem nagłaśniającym, instrumentami z "najwyższej półki" a także zestawem oświetlenia. Wszystkie te czynniki pozwolą stworzyć miłą i niezapomnianą atmosferę na Waszej uroczystości. Jesteśmy elastyczni, do każdej imprezy podchodzimy indywidualnie. Organizatorzy uroczystości mają dzięki temu wpływ na:
- repertuar
- instrumentarium
- rodzaj, ilość oraz czas trwania zabaw oczepinowych
- biesiadę przy stołach itp...
- oraz na wiele innych szczegółów dotyczących uroczystości.

W razie potrzeby mamy możliwość zwiększenia liczby osób oraz instrumentów w zespole dla uzyskania jeszcze lepszego efektu. Na stronie internetowej znajdą Państwo wykonania coverów z naszego repertuaru. Zapraszamy do pobierania i odsłuchiwania.

Pozdrawiamy, zespół muzyczny -IMPRESS-


Zespół Muzyczny Impress

tel: 722 316 497
www.impressband.pl
mail: pyru7@o2.pl
<< wstecz