Extreme Bar
Dodane przez Maciek dnia
Extreme Bar

Katowice ul. 3 Maja 33/4
tel. 0 509-662-360


www.extremebar.pl
marketing@extremebar.plRozszerzona zawartość newsa


    Firma EXTREME BAR ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę profesjonalnej grupy barmańskiej, laureatów wielu konkursów ogólnopolskich i międzynarodowych. Specjalizujemy się w wykonywaniu widowiskowych pokazów, obsług barmańskich oraz kompleksową organizacją imprez.

   Nasze umiejętności i fachowość potwierdziliśmy współpracując z największymi agencjami eventowymi i reklamowymi, organizatorami kongresów i szkoleń, koncernami i firmami alkoholowymi oraz rzeszą klientów indywidualnych. Długa lista naszych zadowolonych usługobiorców jest gwarancją Państwa zadowolenia. Poniżej przedstawiamy wybrane usługi naszej firmy dopasowane do charakteru uroczystości weselnych.

 „Wedding bar”

   Uroczystość weselna to wspaniałe chwile do których będą Państwo wielokrotnie wracać we wspomnieniach. Ten szczególny dzień wymaga wyjątkowej oprawy oraz dopięcia w najmniejszym szczególe. Z największą dbałością pomożemy Państwu zorganizować jeden z najważniejszych dni w Państwa życiu. Na potrzeby przyjęcia weselnego dostarczymy eleganckie i stylowe bary, wyposażone kompleksowo w sprzęt i produkty niezbędne do obsługi barmańskiej wraz z pełnym asortymentem alkoholowym. Podczas naszej pracy używamy szerokiej gamy likierów, syropów, owoców egzotycznych, przypraw oraz elementów dekoracyjnych. Nasi barmani pracujący w stylu Working- Flair czyli najmodniejszym i najefektowniejszym stylu pracy będą wykonywać zarówno drinki klasyczne jak i te nowatorskie w których każdy znajdzie coś dla siebie. Niezdecydowanym, nasz personel pomoże stworzyć wymarzony koktajl na bazie ulubionego alkoholu, czy też dopasować go pod kolor sukienki. Nieodłączną częścią naszych barów jest specjalnie przygotowana karta drinków, którą aranżujemy według Państwa sugestii.

 „Extreme Bar Show”

   Doskonałym sposobem na uatrakcyjnienie uroczystości weselnej jest pokaz barmański . Taki występ może być znakomitym początkiem imprezy, punktem kulminacyjnym lub ostatnią atrakcją wieczoru. Polega on na efektownym przygotowaniu koktajli do odpowiednio dobranej tematycznie muzyki. Płonące i świecące butelki , widowiskowy show, elementy pirotechniczne, znakomicie wkomponują się w indywidualny charakter przyjęcia oraz sprawiają, że ten wyjątkowy pokaz na długo pozostanie w pamięci Państwa Gości.

 „Dekoracje weselne”

   Proszę sobie wyobrazić syto zastawione stoły w sali weselnej, udekorowane egzotycznymi owocami, z których wyrzeźbione są motywy kwiatowe bądź imiona Państwa Młodych, a na każdym stole ustawiona jest podświetlona lodowa rzeźba, która jest urozmaiceniem całej dekoracji. Mogą to być rzeźby zarówno w owocach, jak i w lodzie np.

 - serca z wyfrezowanymi inicjałami, imionami,
- obrączki,
- postury postaci,
- kompozycje kwiatowe,
- oraz wszystko co Państwo sobie zażyczą.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.extremebar.pl


Extreme Bar

Katowice ul. 3 Maja 33/4
tel. 0 509-662-360


www.extremebar.pl
marketing@extremebar.pl