HOTEL KRUK
Dodane przez Maciek dnia
Hotel&Restauracja KRUK***
Swolszewice Małe ul. Borki 80
97-213 Smardzewice, woj. łódzkie
tel. (044) 734-62-51
www.hotelkruk.pl

rezerwacja@hotelkruk.pl

Rozszerzona zawartość newsa


Wesele w Hotelu&Restauracji KRUK***

Nad Zalewem Sulejowskim!!!

Dzień zawarcia związku małżeńskiego to dzień odmieniający całe nasze życie. To dzień szczególny pod każdym względem bowiem w dniu tym wiążemy z drugą osobą nasze nadzieje, nasze pragnienia i naszą przyszłość... Dlatego tak ważny jest wybór miejsca, w którym wraz ze swymi najbliższymi, rodziną i licznym gronem przyjaciół świętować będziemy to jedyne w życiu wydarzenie- przyjęcie weselne…

Elegancki wystrój Sali w kolorze bordo z kryształowymi żyrandolami, naturalny parkiet taneczny z drzewa Dossier oraz centralna klimatyzacja zapewniająca swobodę i komfort zabawy, a co najważniejsze doskonała kuchnia i sprawna obsługa sprawią, że przez wiele lat Wesele w SALI BANKIETOWEJ Hotelu&Restauracji KRUK*** pozostanie wspomnieniem niosącym ze sobą moc silnych, radosnych i wspaniałych wrażeń nie tylko w pamięci Pary Młodej, ale także w pamięci Gości. Sala Bankietowa posiada 600m2. powierzchni użytkowej wraz z parkietem do tańca, co pozwala nam zorganizować wesele nawet do 200 osób. Apartament dla Nowożeńców z widokiem na Jezioro Sulejowskie jest zawsze u Nas GRATIS!

Hotel&Restauracja KRUK*** znajduję się w samym Centrum Polski, 5 km. od Tomaszowa Mazowieckiego, 50 km. od Łodzi i 120 km. od Warszawy. Zlokalizowany jest w malowniczej i pełnej naturalnej zieleni okolicy tuż nad samym Jeziorem Sulejowskim w sąsiedztwie Doliny Rzeki Pilicy. Hotel ponadto dysponuje 70 miejscami noclegowym w pokojach 1,2,3-osobowych oraz pokojach studio , które z łatwością pomieszczą waszych Szanownych Gości z daleka. Hotel&Restauracja Kruk*** jest na rynku już 10 lat, od zawsze słynie z gościnności, profesjonalnej obsługi połączonej z indywidualnym podejściem do każdego klienta, regionalnych specjałów Szefa Kuchni oraz niepowtarzalnej, rodzinnej atmosfery.

ZAPRASZAMY!!!


<< wstecz