TAURUS - Zespół Muzyczny
Dodane przez Brazyl dnia

TAURUS
Zespół muzyczny
Tomasz Klimkiewicz |
tel. 696 449 287

www.zespol-taurus.pl

1tom620@wp.pl

Rozszerzona zawartość newsa
   
   Zespół Taurus składa się z czwórki nietuzinkowych osób.
Są nimi: wokalistka Basia oraz trzech instrumentalistów Tomek, Włodek i Marcin.

Pragniemy przedstawić nas w małym skrócie:
Basia - wokalistka dysponująca mocnym głosem, muzyka i śpiew to jej pasja w której czuje się jak rybka w wodzie , z fascynacją podchodzi do powierzonych wyzwań.
Tomek - szef zespołu, posiadający trzy pasje w postaci instrumentów klawiszowych dźwięku i oświetlenia, wodzirej zabaw i konkursów .
Włodek - Urodzony showman, znakomity wokalista i animator. Jego miłością jest saksofon tenorowy, którego jest prawdziwym wirtuozem. Od dziecka zgłębiał tajniki gry na akordeonie. Niezastąpiony przy wspólnym, biesiadnym śpiewaniu piosenek ludowych.
Marcin - Multiinstrumentalista, sprawnie radzący sobie zarówno z instrumentami klawiszowymi, jak i gitarą. Śpiewa po polsku i angielsku .Zawodowo zajmuje się muzykoterapią, prowadzi również zajęcia umuzykalniające dla dzieci przedszkolnych. Jest autorem aranżacji muzycznych wydanych na płytach audio jako dodatek do podręczników szkolnych klas 1-3.

  Proponujemy Państwu bardzo OBSZERNY repertuar muzyczny, do lat 60/70/80/90 i współczesnych. By radości z szalonej zabawy była dostępna dla każdego.

  Prócz tego, iż fajni z nas ludzie jak na muzyków przystało, jesteśmy otwarci na Państwa propozycję dotyczące naszego repertuaru. Z racji tego, że jesteśmy z natury przepełnieni dobrym humorem, który chętnie poprzez muzykę przekazujemy weselnikom bawiąc ich przy stołach i na parkiecie.

  Sprawiamy że z naszym udziałem każda impreza staje się nie zapomnianym wydarzeniem !!!

  Oczywiście ustalamy z Państwem program i przebieg danej imprezy Ale żeby Państwu tak o nas nie słodzić to zapraszamy serdecznie do spotkania z nami osobiście, aby udowodnić, że nie rzucamy słów na wiatr.TAURUS
Zespół muzyczny
Tomasz Klimkiewicz |
tel. 696 449 287

www.zespol-taurus.pl

1tom620@wp.pl


<< wstecz