ARKA MEDICAL SPA
Dodane przez Brazyl dnia
ARKA MEDICAL SPA

tel. (94) 352 81 51 | (94) 353 21 85
ul. Sułkowskiego 11 | 78-100 Kołobrzeg
www.arka-mega.pl
marketing@www.arka-mega.pl
wirtualny spacer po ARKA Medical Spa

Rozszerzona zawartość newsa


 

 

 

 
Kompleks wypoczynkowo - rekreacyjny Arka Medical SPA to wyjątkowe miejsce położone na skraju ekoparku, 50 metrów od piaszczystej plaży w uzdrowiskowej dzielnicy najstarszego polskiego kurortu – Kołobrzegu. Hotel**** Arka Medical SPA oferuje 800 miejsc noclegowych o wysokim standardzie.

Ta wyjątkowa lokalizacja, komfortowe warunki, profesjonalnie wyposażone Centrum Odnowy Biologicznej, elegancka galeria SPA oraz życzliwość i kompetencja personelu sprawiają, że jest to doskonałe miejsce dla osób szukających odrobiny wytchnienia i relaksu.
Obiekt stanowi doskonałe miejsce dla ludzi ceniących spokój i aktywny wypoczynek, zarówno na łonie natury jak i w nowocześnie wyposażonych gabinetach odnowy biologicznej, salach fitness, basenach
z wodą morską, krytych kortach tenisowych.

Szczególną propozycją w bogatej ofercie skierowaną do osób żyjących w ciągłym stresie, potrzebujących chwili wytchnienia w celu poprawy samopoczucia jest znajdująca się na terenie Obiektu Grota Solna, posiadająca unikalny mikroklimat spotykany jedynie w naturalnych jaskiniach solnych. Odpowiednio dobrana temperatura, wilgotność oraz ujemne zjonizowanie powietrza, to podstawowe czynniki, bezpośrednio wpływające na zdrowie i dobre samopoczucie.

Starając się sprostać oczekiwaniom Gości, otworzono Galerię SPA, miejsce będące oazą spokoju
i magicznego relaksu. Galeria SPA oferuje szeroki wachlarz zabiegów zarówno dla ciała, jak i ducha, począwszy od zabiegów z działu medycyny estetycznej takich jak: mezoterapia bezigłowa czy endermologia, przez zabiegi wyszczuplające (kąpiel w białej glince) na zabiegach wodnych kończąc. Ponadto w ofercie znaleźć można usługi gabinetów kosmetycznych oraz solaria.

Arka Medical Spa posiada szeroką ofertę gastronomiczną. Wykwintne specjały serwowane przez Szefa Kuchni zaspokoją nawet najbardziej wysublimowane gusta. Restauracja Baltica to miejsce dla osób przebywających w gronie znajomych, przyjaciół, rodziny, osób pragnących przestrzeni, nieskrępowania i prawdziwego komfortu. Odmienny charakter ma Restauracja „Impresja”. To nastrojowe, wyciszone miejsce, gdzie wśród zapachów, dźwięków, smaku zrodzą się niezwykłe doznania.

Arka Medical Spa z myślą o gościach przygotowała wiele atrakcji, które stanowią jej niezwykły, niepowtarzalny charakter. Goście Arki doskonale poznali i zasmakowali przyjemności przebywania w kawiarni panoramicznej Eleven Club, mieszczącej się na XI piętrze. Jest to wyjątkowe miejsce. Jedyna taka kawiarnia z modułem obrotowym, gdzie rozkoszując się wyśmienitymi deserami
i trunkami, a także niepowtarzalną atmosferą można podziwiać wspaniały widok - Bałtyk w całej swej okazałości.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów obiekt został wyposażony w sale konferencyjne z nowoczesnym sprzętem audio – wizualnym, klimatyzacją i komfortem realizacji spotkań biznesowych na wysokim, profesjonalnym poziomie. Takie możliwości Arki, powalające na sprawną organizacje sympozjów, zjazdów, spotkań integracyjnych w połączeniu z doskonale przygotowanym zapleczem gastronomicznym, kulturalno – rozrywkowym, relaksacyjnym spełniają oczekiwania gościa biznesowego.

… jesteśmy po to, byś czuł się szczęśliwszy…ARKA MEDICAL SPA

tel. (94) 352 81 51 | (94) 353 21 85
ul. Sułkowskiego 11 | 78-100 Kołobrzeg
www.arka-mega.pl
marketing@www.arka-mega.pl
wirtualny spacer po ARKA Medical Spa

<< wstecz