HOTEL LESZCZYŃSKI
Dodane przez Brazyl dnia
HOTEL LESZCZYŃSKI * * *
ul. Ignacew 9 | Konstantynów Łódzki
tel. +48 42 211 13 17
tel. +48 42 211 13 32
www.hotelleszczynski.pl

recepcja@hotelleszczynski.pl

Rozszerzona zawartość newsa
 
 

Hotel Leszczyński w Konstantynowie Łódzkim jest nowym obiektem o wysokim standardzie. Znajduje sie przy lesie. Teren jest ogrodzony, monitorowany – parking strzeżony. Naszym gościom zapewniamy ciszę i bezpieczeństwo. Z hotelu do Łodzi można dojechać komunikacją miejską (tramwaje 43 i 43bis oraz busami podmiejskimi).

Obiekt posiada saunę, jacuzzi, a wkrótce kort tenisowy. W stylowym wnętrzu hotelu znajduje się klimatyzowany kompleks bankietowo – konferencyjny oraz nowocześnie wyposażone pełne zaplecze kuchenne. Posiadamy 22-jedno-dwu i trzy osobowe pokoje z łazienkami oraz dwa apartamenty – Pistacjowy (wyposażony w meble z rattanu) i apartament Kryształowy (dwupoziomowy - o wysokim standardzie). Każdy pokój wyposażony jest w telefon, tv sat oraz łącze internetowe. Hotel dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych.

W recepcji hotelowej udostępniamy : ksero, fax, komputer, drukarkę. Doba hotelowa trwa od 13.00 do 12.00 dnia następnego, w cenę wliczone jest śniadanie.

Hotel położony jest 15 min. od centrum Łodzi – niedaleko popularnych obiektów handlowych tj. C.H.- Manufaktura, Galeria Łódzka oraz niedaleko obiektów sportowo – rekreacyjnych jak Aquapark – Fala, Zoo, Ogród Botaniczny, Lunapark oraz stadion Łks-u. Otoczony przepięknymi lasami, ścieżkami rowerowymi oraz alejami spacerowymi zapewnią miły wypoczynek naszym klientom.

W odległości 15km od naszego hotelu znajduję się międzynarodowe lotnisko – Lublinek.

Konstantynów Łódzki słynie z pięknych, spokojnych okolic - znajdują się tam m.in. kryty basen, stadion KKS Włókniarz, Miejski Ośrodek Kultury, Galeria Handlowa a nawet stadnina koni.

Hotel jest znakomitym miejscem nie tylko do wypoczynku, ale również do zorganizowania spotkań biznesowych, konferencji, szkoleń, bankietów, wesel i innych imprez okolicznościowych. Zapewniamy wykwalifikowany personel – doskonałą atmosferę, która sprawi, że z przyjemnością Państwo do nas powrócą.


Hotel Leszczyński w Konstantynowie Łódzkim oferuje szeroką gamę usług:

* Hotel
* Wesela
* Urodziny
* Bankiety
* Spotkania biznesowe
* Konferencje
* Komunie

HOTEL LESZCZYŃSKI * * *
ul. Ignacew 9 | Konstantynów Łódzki
tel. +48 42 211 13 17
tel. +48 42 211 13 32
www.hotelleszczynski.pl
recepcja@hotelleszczynski.pl<< wstecz