Zespół Cappella
Dodane przez Maciek dnia
ZESPÓŁ MUZYCZNY " CAPPELLA "

Ola -  tel.795 094 241

www.cappella.pl
zespol_cappella@wp.pl
kontakt@pemusic.pl

Rozszerzona zawartość newsa

  Naprawdę dobra oprawa muzyczna to gwarancja udanej imprezy. A jeśli tą imprezą jest Twoje własne wesele, to szczególnie zależy Ci, by prowadzeniem najważniejszej uroczystości w Twoim życiu zajął się profesjonalny i pełen pasji zespół muzyczny. Zespół, który sprawi, ze ten wyjątkowy wieczór dostarczy niezapomnianych wrażeń Tobie i Twoim gościom. Wybór naszej kapeli zapewni niepowtarzalny klimat imprezy i szaloną zabawę do białego rana.

   Zespół Cappella gwarantuje rozrywkę na najwyższym poziomie. Tworzy go 5-tka zawodowych muzyków z wieloletnim doświadczeniem scenicznym, dla których muzyka jest pasją. Każdy z nas wnosi innego rodzaju barwę głosu, temperament, mentalność, sposób na życie i bagaż doświadczeń co sprawia, że uzupełniamy się wzajemnie tworząc w pełni zgrany zespół. Zapewniamy fantastyczną muzykę, konferansjerkę, świetne profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie oraz super zabawę.

Pomagamy w przygotowaniu scenariusza imprezy oraz czuwamy nad jego realizacją.

Sprawdzony polski i światowy taneczny repertuar, przeboje z lat '60, '70, '80 i '90, rocka, oraz najnowsze hity wspaniale zintegrują wszystkie pokolenia weselnych gości.

Przykłady utworów w naszym wykonaniu:

Bo Jak Nie My To Kto - Cappella
Only Hope - Cappella
Balkanica - Cappella
Wehikuł czasu - Cappella
La Bamba - Cappella
Ona Tańczy Dla Mnie - Cappella

Z każdego zlecenia wywiążemy się śpiewająco!


ZESPÓŁ MUZYCZNY " CAPPELLA "

Ola -  tel.795 094 241

www.cappella.pl
zespol_cappella@wp.pl
kontakt@pemusic.pl
<< wstecz