VIDEOFILMOWANIE FINEZJA
Dodane przez Maciek dnia
VIDEOFILMOWANIE "FINEZJA"
Januariusz Nowakowski
Łódź
kom. 693-603-850 ,
570-040-428 orkiestrafinezja.wix.com/orkiestrafinezja#!news/cb30
orkiestrafinezja@wp.pl

Rozszerzona zawartość newsaNasz Kamerzysta zadba, aby Państwa film był dobry jakościowo i zawierał ciekawe ujęcia.

10 lat doświadczenia przy filmowaniu ślubów, wesel i imprez okolicznościowych gwarantują, że Wasz film będzie zawierał dobre sceny i stanie się wspaniałą pamiątką z Waszego ślubu i wesela.

Kamerzysta jest obecny od chwili błogosławieństwa w domu Pani Młodej, poprzez całą ceremonię ślubną. Filmuje oczywiście również życzenia składane przez gości po ślubie, później jest obecny na Państwa weselu, wspaniale nagrywając zabawę, biesiadę przy stołach, oczepiny, dzielenie tortu weselnego.

Jako osoba zawodowo filmująca wesela, wie, że musi być obecny z kamerą w każdej chwili, dzięki niemu Państwa film będzie pełen tańca, zabawy, jednym słowem nie będzie nudny i zawsze będzie się go dobrze oglądać.


Państwa reportaż ślubny wzbogacony będzie czołówką, kolorowymi napisami, i różnego rodzaju animacjami, oczywiście będą mogli Państwo zdecydować co ma być na filmie, a co nie, czy umieścić np. wasze zdjęcia z okresu narzeczeństwa, jaką muzykę wybrać do czołówki, itp.

Wasz filmowy album ślubny to 2-płytowe opakowanie z ładną okładką. W środku znajdować się będą dwie płyty DVD lub Blu-Ray z etykietami, pamiątką ślubu, poprawinami itp.


Na życzenie materiał można zgrać na płytę Blu-Ray lub pendrive. Filmujemy kamerami 3CCD, firm Sony i Panasonic, gwarantującymi wysoką jakość obrazu i dźwięku.
Na życzenie filmowanie dwukamerowo.


VIDEOFILMOWANIE "FINEZJA"
Januariusz Nowakowski
Łódź
kom.
693-603-850 , 570-040-428 orkiestrafinezja.wix.com/orkiestrafinezja#!news/cb30
orkiestrafinezja@wp.pl

<< wstecz