ZESPÓŁ MUZYCZNY EXCEL
Dodane przez AdamK dnia
ZESPÓŁ MUZYCZNY EXCEL

tel. 607-677-242
www.zespol-excel.pl
excel@interia.eu

Rozszerzona zawartość newsaW dzisiejszych czasach, bardzo trudno sprostać wymaganiom szerszej publiczności. Zwłaszcza specyfika wesel, bankietów bądź imprez okolicznościowych sprawia, iż w tej chwili nieliczne zespoły są w stanie zaspokoić gusta Pary Młodej, słuchaczy, czy bawiących się gości.
Jesteśmy muzykami z wieloletnim doświadczeniem. Posiadamy bogate muzyczne portfolio, które cały czas poszerzamy. Każdy z pewnością znajdzie w nim coś dla siebie, przy czym będzie się wspaniale bawił. Nasz repertuar obejmuje muzykę polską jak i zagraniczną włączając w to najnowsze utwory, dzięki czemu trafiamy w gusta starszych jak i młodszych uczestników imprez. Jeśli jednak nie uda się znaleźć tej jedynej dla Państwa piosenki w naszym repertuarze, wystarczy o nią zapytać, a na pewno ją wykonamy.

Wesela, bankiety, dancingi - imprezy te wymagają innego podejścia, dlatego też każdego z Państwa traktujemy w sposób indywidualny. Imprezy okolicznościowe to nie tylko nasza praca, a przede wszystkim przyjemność, dlatego bawimy się razem z Państwem, dzięki czemu nikomu nie pozwolimy się nudzić.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową www.zespol-excel.pl Zakładki; skład, muzyka, galeria, przybliżą Państwu nasz Zespół.
ZESPÓŁ MUZYCZNY EXCEL
tel. 607-677-242
www.zespol-excel.pl
excel@interia.eu
<< wstecz