ORION - zespół muzyczny
Dodane przez Maciek dnia
ZESPÓŁ ORION
Andrzej
tel. +48 606 611 751
tel. +48 536 288 549

ab58@o2.pl

www.orion.com3.pl


Rozszerzona zawartość newsa

ZESPÓŁ ORION

 Grupa Muzyczna ORION jest to najwyższa jakość wykonywanych usług poparta długoletnim doświadczeniem scenicznym, profesjonalnym sprzętem oraz umiejętnościami poszczególnych muzyków.

Mamy na swoim koncie setki zagranych i udanych imprez. Muzyką zajmujemy się od lat, jesteśmy grupą wykształconych muzyków. Współpracujemy również z innymi muzykami, dzięki temu w naszym zespole można usłyszeć saksofon, trąbkę i wiele innych instrumentów, wedle Państwa życzenia.

*************

ORION to nie tylko zespół weselny, ponieważ swoją grą uświetniamy także: bankiety, studniówki, dancingi, koncerty plenerowe oraz wszelkie inne imprezy rozrywkowe.

Jesteśmy gwarancją niezapomnianej atmosfery oraz szampańskiej zabawy do białego rana.

Obsługę muzyczną oraz konferansjerką prowadzimy tak, aby ten niepowtarzalny dzień utkwił w pamięci Wam i Waszym gościom jako kwintesencja dobrej zabawy.

Nasz repertuar zawsze dostosowujemy do bawiących się gości, których z pewnością zadowoli wszystkich Gości.

 Gramy muzykę polską jak i zagraniczną. Na życzenie organizatorów prowadzimy zabawy i konkury mające na celu uatrakcyjnienie Waszej imprezy. Chętnie przyjmujemy sugestie dotyczące repertuaru.

Jesteśmy zespołem otwartym i elastycznym, dlatego też każdego naszego klienta traktujemy indywidualnie, aby sprostać wszystkim oczekiwaniom.

Na życzenie Młodej Pary gramy również marsze weselne pod domem Panny Młodej oraz Pana Młodego.

Ustalamy szczegóły dotyczące tzw. „pierwszego tańca”, po to aby zapewnić naszym nowożeńcom niepowtarzalny klimat już na początku imprezy.

Przyjęcia weselne prowadzimy w sposób kulturalny i odpowiedzialny. Całość dopełnia dobrej jakości sprzęt nagłaśniający i oświetlenie.

Podstawowy skład zespołu to trzy osoby.
Gramy w całej Polsce.

ZESPÓŁ ORION
Andrzej
tel. +48 606 611 751 | tel. +48 536 288 549

ab58@o2.pl

www.orion.com3.pl


<< wstecz