LILIA GABINET KOSMETYCZNY
Dodane przez Maciek dnia
GABINET KOSMETYCZNY LILIA
Liliana Nowak Konarska
ul. Nawrot 18/20 Łódź
tel. 0 693 809 806

www.gabinet-lilia.pl

Rozszerzona zawartość newsa“Odszukaj piękno swojego ciała”

  Jestem absolwentką wydziału kosmetologii na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Ukończyłam wiele kursów z zakresu kosmetyki i kosmetologii.

  Kosmetologia jest moja największa pasją. W moim gabinecie stawiam na profesjonalizm i wyjątkową atmosferę. Priorytetem jest wysoka jakość i bezpieczeństwo wykonywanych usług. Sprzęt nowej generacji oraz najwyższa jakość preparatów daje klientkom i klientom wiele satysfakcji i jest gwarancją skutecznej pielęgnacji.

OFERUJEMY:

- makijaż ślubny wykonany profesjonalnymi kosmetykami Kryolan jest to firma tworząca kosmetyki do makijażu telewizyjnego i teatralnego. ( w cenie makijażu jest zabieg pielęgnacyjny na kilka dni przed ślubem)
- zabiegi pielęgnacyjne na twarz. Zadbaj o skórę twarzy wcześniej, by w tym ważnym dniu była nieskazitelna. Oferuję zabiegi oczyszczania twarzy ultradźwiękami lub manualne, mikrodermabrazję, kurację kwasami owocowymi jak i glikolowym oraz szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych.
- przedłużanie rzęs, bardzo efektowny zabieg podkreślający spojrzenie i dodający uroku kobiecie.
- współpraca z salonem fryzjerskim. Ponieważ gabinet kosmetyczny jest połączony z salonem fryzjerskim, jest możliwość kompleksowej usługi dla Pary Młodej.GABINET KOSMETYCZNY LILIA
Liliana Nowak Konarska
ul. Nawrot 18/20 Łódź
tel. 0 693 809 806

www.gabinet-lilia.pl
<< wstecz