Just'in the Power of Sound
Dodane przez Maciek dnia
Just'in the Power of Sound
OŚWIETLENIE - NAGŁOŚNIENIE ESTRADOWE
WYNAJEM OŚWIETLENIA, NAGŁOŚNIENIA

Łódź
tel. 695 315 343
www.naglosnienie.adammus.pl

WWW.WYNAJEM.ADAMMUS.PL

justin@adammus.pl

Rozszerzona zawartość newsa
Zakresem działania naszej firmy jest organizacja nagłośnienia i oświetlenia, realizacja dźwiękowa wszelkiego rodzaju imprez zarówno w obiektach zamkniętych, jak i w warunkach plenerowych.

OFERTA DLA DJ-ów, Zespołów Muzycznych:

Początkującym DJ-om i zespołom oferujemy kompletne profesjonalne nagłośnienie. Zestaw nagłośnieniowo - oświetleniowy (600Watt RMS) z mikserem, pełnym okablowaniem i statywami.
Cena od 200zł za imprezę przy stałej współpracy! Zbierajcie zlecenia my zadbamy o ich profesjonalną realizację techniczną :)


OFERTA 18-tki, imprezy okolicznościowe:

Dowozimy Państwu na miejsce imprezy (na terenie Łodzi i okolic) oraz instalujemy i konfigurujemy pełne nagłośnienie (+ mikser) i oświetlenie (światła działające w rytm muzyki, dymiarka, stroboskop...), mikrofon bezprzewodowy. W cenie jest też szybka instrukcja użytkowania sprzętu. Wystarczy podpiąć laptopa z muzyką i impreza gotowa :) Cena od 320zł !

OFERTA WESELNA !:

Oferujemy Parom Młodym uatrakcyjnienie oświetleniowe swojej imprezy weselnej.

1) Statyw oświetleniowy a na nim 3 profesjonalne efekty świetlne działające w rytm muzyki (technologia tradycyjna + efekty Led). Dodatkowo wytwornica dymu. Zestaw taki spowoduje niepowtarzalną atmosferę na parkiecie tanecznym przez całą noc. Cena tylko 170zł !

2) Dla bardziej wymagających Par Młodych oferujemy profesjonalne oświetlenie uroczystości - Pary Ledowe, ruchome głowy i skanery - wszystko na rampie aluminiowej, SHOW LASEROWE w trakcie nocy weselnej. W cenie realizator, który przez całą noc steruje oświetleniem i podkreśla najważniejsze momenty nocy weselnej (wejście Pary Młodej na salę, pierwszy taniec Pary Młodej, tort, oczepiny...) stwarzając niepowtarzalną atmosferę na całej sali. Cena od 1400zł / noc !

Więcej na stronie: www.naglosnienie.adammus.pl

Zapraszamy do współpracy ;)

Just'in the Power of Sound
OŚWIETLENIE - NAGŁOŚNIENIE ESTRADOWE
WYNAJEM OŚWIETLENIA, NAGŁOŚNIENIA
POKAZY LASEROWE
Łódź
tel. 695 315 343
www.naglosnienie.adammus.pl

Wypozyczalnia Nagłośnienia 

justin@adammus.pl
<< wstecz