FACE TO FACE
Dodane przez Brazyl dnia
Zespół Muzyczny " FACE TO FACE "

Tomasz Wiktorowicz - 505 600 058
www.face-to-face.pl
kontakt@face-to-face.pl
gg : 7712351

Rozszerzona zawartość newsa

Zespół muzyczny "Face to Face"

To zespół coverowy złożony z piątki muzyków z wieloletnim doświadczeniem scenicznym zdobytym w kraju i zagranicą.
To gwarancja dobrej zabawy przy różnorodnym repertuarze muzycznym- zawsze NA ŻYWO!!!.

Zespół powstał w 2008 r w Łodzi z inicjatywy gitarzysty Tomasza Wiktorowicza i od tego czasu z powodzeniem działa na krajowej scenie coverowej. To zespół profesjonalistów z pasją i zaangażowaniem, dla których każdy nowy występ jest nowym wyzwaniem.
Zespół na przestrzeni lat współpracował z wieloma łódzkimi muzykami, którzy wspomagali go swym talentem. Zespół znakomicie sprawdza się na wszelkiego typu imprezach muzycznych gdzie potrzebny jest profesjonalny skład potrafiący odnaleźć się w wielu gatunkach muzycznych i potrafiący trafić w gusta każdej publiczności. Wysoka jakość wykonawcza oraz zróżnicowany, ciągle aktualizowany repertuar stanowi o wartości zespołu.

Dzięki Face To Face można usłyszeć przekrój największych światowych przebojów muzyki rozrywkowej w ich własnych aranżacjach. Z uwagi na różnorakie fascynacje muzyczne poszczególnych członków zespołu, Face to Face jest dynamicznym melanżem wielu stylów i odcieni muzyki rozrywkowej potrafiącym dzięki temu nawiązać kontakt zarówno z młodą jak i bardziej doświadczoną i wymagającą publicznością.

Posłuchaj nas:

(Face To Face) Tina Turner -The Best
(Face To Face) Izabela Trojanowska- Wszystko czego dziś chcę
Zespół Muzyczny " FACE TO FACE "

Tomasz Wiktorowicz - 505 600 058

www.face-to-face.pl
kontakt@face-to-face.pl
gg : 7712351

<< wstecz