Restauracja Santa Fe & CORONA PUB
Dodane przez Brazyl dnia

RESTAURACJA SANTA FE & CORONA PUB
tel. 503 010 302 / 510 067 127
ul. Okopowa 70/106
91-849 Łódź
www.santa-fe.pl
e-mail :marta@santa-fe.pl

Rozszerzona zawartość newsa

Restauracja Santa Fe
i CORONA PUB mają zaszczyt zaproponować Państwu jedyną w swoim rodzaju ofertę zorganizowania niepowtarzalnego wesela w klubie – dyskotece!!!

To jest możliwe tylko u nas!!! Dysponujemy bardzo przyjemnym, zadbanym, nowiutko wyremontowanym klubem. Posiada bardzo oryginalny wystrój, nienaganne sanitariaty. Zapewniamy profesjonalną obsługę całej uroczystości. Dostosujemy się do wszelkich Państwa potrzeb.

Zorganizujemy dla Państwa zarówno wesele z tradycyjnymi siedzącymi miejscami dla każdego z gości, jak i wesele w postaci szwedzkich stołów i atrakcyjnych barków. Cena takiej uroczystości zależna jest głównie od wybranego przez Państwa menu. Nasza oferta jest bardzo bogata, stąd na pewno dobiorą sobie Państwo zestaw najbardziej odpowiadający Waszym preferencjom.

Proponujemy również profesjonalną obsługę muzyczną imprezy – doświadczony dj.


 

Nasz klub nadaje się również świetnie na zorganizowanie dla Państwa poprawin oraz szalonych wieczorów kawalerskich i panieńskich. Tylko my oferujemy klub na całkowitą wyłączność również na sobotnie wieczory.

Wynajęcie klubu z pełną obsługą (szatniarz, barman, kelner) i dj'em, grającym w godzinach 20:00 – 3:00, to tylko 800 zł !!!

dodatkowo możemy też zaproponować ciepłe i zimne zakąski dostępne na szwedzkich stołach oraz pomóc w organizacji wszelkich dodatkowych atrakcji ;)

RESTAURACJA SANTA FE
( bistro & catering )
tel. 503 010 302 / 510 067 127
ul. Okopowa 70/106
91-849 Łódź
www.santa-fe.pl
e-mail :
marta@santa-fe.pl